Google+
Doprava ZDARMA při objednávce nad 500 Kč.

Poštovné a balné pro zákazníky z České republiky

Z důvodu optimalizace nákladů zákazníka na pořízení zboží se provozovatel neuchýlil k jednoduchému výpočtu poštovného a balného, ale účtuje pouze oprávněné náklady, vycházející ze zvoleného způsobu přepravy zásilky a z celkové hmotnosti zásilky. Hmotnost zboží je uváděna v detailním popisu zboží.
Následující sazby jsou pro zakázky do celkové jednorázové výše 1.200 Kč ( platí pouze po území ČR ! ) U objednávek nad 1.200 Kč (bez DPH) je dopravné (poštovné a balné) zdarma.

a) Dodávka zboží na dobírku - přepravní společnost DP CZ s.r.o. (109,- Kč, vč. DPH) Od kurýra DPD CZ s.r.o. si výžádejte doklad o zaplacení!

b) Dodávka zboží na dobírku - Česká pošta (129,- Kč, vč. DPH)

Veškeré podmínky se řídí aktuálními platnými tarify přepravní společnosti.

Poštovné a balné pro zákazníky ze Slovenské republiky a ze zahraničí

Zboží na Slovensko a do zahraničních zemí zasíláme na dobírku nebo na platbu předem. K ceně za zboží bude připočítáno poštovné, dle aktuálního ceníku české pošty do zahraničí + manipulační poplatek 20,- Kč.


Dodací podmínky

Objednávky expedujeme každý pracovní den. Zboží je Vám doručeno (ve většině případů) následující pracovní den, přepravní společností GEIS CZ s.r.o.. Vzhledem k neustálému pohybu zboží se může stát, že některá položka se v okamžiku objednávky zobrazuje jako aktuálně dostupná, ale v okamžiku, kdy dojde Vaše objednávka na řadu, může být již zboží prodáno, proto prosíme o toleranci z Vaší strany. Při nekompletnosti objednávky budete informováni prostřednictvím emailu, nebo telefonckého hovoru. Po doplnění chybějícího zboží, (pokud se výrobek nepřestal vyrábět) Vám bude objednávka zaslána v nejbližším výše uvedeném termínu. Nejdéle však do 10 pracovních dní od potvrzení objednávky a to formou doporučeného balíku.

© 2010 - 2023 ZAS Group s.r.o.